Компанія Nissan продемонструвала Nissan Hyper Force

За словами президента і генерального директора компанії Nissan Макото Учіда: «Усі п’ять концепт-карів, представлених сьогодні, символізують майбутнє і втілюють наш основоположний дух «наважитися зробити те, чого не роблять інші». Ми вдосконалили свої інновації у сфері електромобілів, вийшовши далеко за межі мобільності задля створення більш сталого світу. Електромобілі символізують наше прагнення створити екологічно чистіший, безпечніший та більш інклюзивний світ для кожного без жодних обмежень у пристрастях та мріях. Завдяки інноваціям Nissan створює майбутнє, в якому мобільність буде доступною для кожного».

Це повністю електричний високопродуктивний суперкар, покликаний забезпечити максимальне задоволення від водіння, водночас пропонуючи високі екологічні показники та комфорт у повсякденному використанні.

В його основі повністю електричний силовий агрегат з оптимально збалансованою вагою, повністю твердотілою батареєю, який здатен виробляти потужність до 1000 кВт з точним і швидким прискоренням. Потужна притискна сила, вдосконалена версія технології повного приводу e-4ORCE від Nissan та легкий кузов з високоміцного карбону обіцяють покращене проходження поворотів та виняткову керованість на гоночних трасах та на звивистих дорогах.

Дизайн кузова з його широкими та виваженими пропорціями поєднує в собі витончені вигини, що плавно зливаються зі сміливою геометрією, яка підкреслює приховану всередині потужність. Дизайн автомобіля містить ряд елементів, наприклад, на передніх і задніх фарах, що відсилають до високопродуктивних автомобілів Nissan.

Високі аеродинамічні характеристики кузова, розроблені спільно з гоночною командою NISMO, створюють потужну притискну силу. Дворівнева аеродинамічна структура під капотом забезпечує як потужну притискну силу, так і високу ефективність охолодження. Тим часом дворівневий* задній дифузор оптимально керує повітряним потоком. Передні антикрила, переднє крило та обидва кінці заднього крила отримали унікальну активну аеродинамічну функціональність, а новостворений плазмовий привід пригнічує повітряний потік, щоб максимально поліпшити зчеплення з дорогою та звести до мінімуму відрив коліс під час проходження поворотів. Легкі карбонові диски покращують аеродинаміку та охолодження гальм.

Nissan Hyper Force приєднується до низки інших інноваційних та вартих уваги автомобілів Nissan, представлених на Japan Mobility Show у 2023 році, коли компанія Nissan відзначає 90-річчя з дня свого заснування.

Nissan наголошує на майбутньому електрифікованої мобільності, доступної для більш широкої аудиторії з різним рівнем потреб, а також на можливостях автомобільного інтелекту та підключення, які можуть зробити життя простішим, більш зв’язковим та захоплюючим. Крім того, Nissan демонструє свій комплексний підхід до створення електромобільної екосистеми, яка допоможе у створенні більш сталого суспільства.

Інші Новини

Інші Новини

Інформація про автомобіль
Попереднє оцінювання
Актуальна пропозиція
https://autocraft.ua/wp-content/themes/autocraft

  Контактна інформація

  Заявка відправлена
  Очікуйте дзвінок від нашого спеціаліста найближчим часом.

   Замовити

   Залиште Ваші контакти
   і наш менеджер зв’яжеться з Вами.
   Дякуємо!


    Залишити заявку

    Ім’я:

    Прізвище:

    Телефон:

    Місто:

    Вакансія:

    Коментар:

    Додати резюме: