НОВИЙ NISSAN QASHQAI: НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ КРОСОВЕР, ЩО ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НАЙКРАЩОМУ ЗАВОДІ

Сандерленд, Великобританія – Близько 18 років тому перший автомобіль Nissan Qashqai зійшов з конвеєра у британському місті Сандерленд, започаткувавши сегмент кросоверів і спричинивши справжній фурор у всьому автомобільному світі.

У 2024 році, зважаючи на понад чотири мільйони клієнтів у більш ніж 100 країнах світу, найпопулярніший автомобіль за всю історію британської автомобільної промисловості отримав чергове оновлення — сміливий дизайн та значні технологічні нововведення для кращого досвіду користування автомобілем.

Виробництво нового Qashqai, електрифікованого за допомогою унікальної технології e-POWER від Nissan, наразі триває на заводі в Сандерленді, а вже найближчими тижнями автомобіль з’явиться у дилерів Nissan по всій Європі та за її межами. Для останньої модернізації заводу знадобилися нові інвестиції в розмірі 30 млн фунтів стерлінгів, що є частиною загального обсягу вкладень Nissan у Великобританії в розмірі 6 млрд фунтів стерлінгів.

Поява оновленого Qashqai відбувається в рамках реалізації концепції EV36Zero в Сандерленді, проєкту розвитку майбутнього автомобілебудування, в якому виробництво електромобілів поєднується з виготовленням акумуляторних батарей, що живляться від відновлюваних джерел енергії.

Коментує Адам Пеннік, віцепрезидент компанії Nissan з виробництва у Великобританії: «Ми дуже пишаємося можливістю називати завод у Сандерленді місцем народження Qashqai. Коли за створенням кросовера номер один стоїть найсильніша команда професіоналів — це формула успіху, і ми з нетерпінням очікуємо, коли наші клієнти оцінять новий дизайн і додаткові технології».

Перший Qashqai, який був розроблений, сконструйований та зібраний у Великобританії, з’явився на світ у Сандерленді наприкінці 2006 року, напередодні його виходу на ринок у 2007 році. Миттєва популярність автомобіля призвела до рекордного зростання виробництва в Сандерленді: завод зафіксував найвищі річні обсяги за всю історію британської автомобільної промисловості, а Qashqai став рекордсменом серед автомобілів британського виробництва, досягнувши 1 млн, 2 млн, 3 млн, а потім і 4 млн одиниць продукції, потіснивши при цьому понад 20 своїх конкурентів.

Також на заводі в Сандерленді виробляються моделі Nissan JUKE та повністю електричний Nissan LEAF, виробництво яких забезпечує 7 000 робочих місць у британських підрозділах Nissan. До них належать конструкторський центр Nissan у Паддінгтоні, Лондон, технічний центр у Кренфілді, Бедфордшир, виробничий підрозділ у Сандерленді, центр запчастин у Луттерворті та відділ продажів і маркетингу в Рікмансворті, а ще понад 30 000 робочих місць у британському логістичному ланцюжку.

З моменту виходу на ринок у 2021 році третього покоління автомобіля Qashqai в Європі було реалізовано понад 350 000 одиниць, тож він і надалі залишається еталоном для інших моделей кросоверів. У 2022 році Qashqai отримав технологію e-POWER — унікальну інноваційну електрифіковану трансмісію Nissan, в якій привід на колеса здійснюється виключно за допомогою електромотора, створюючи відчуття справжнього керування електромобілем. Сьогодні на дорогах перебуває понад 120 000 вироблених у Сандерленді автомобілів Qashqai з технологією e-POWER.

Все за що споживачі цінують Qashqai, збережено в новій версії, при цьому покращено його переваги та додано ще більше інтуїтивно зрозумілих і зручних технологій.

Щоб забезпечити виробництво Qashqai 2024 року, на заводі в Сандерленді відбулися зміни, зокрема, було вкладено кошти в устаткування для виробництва нових панелей, бамперів, кольорів фарби, деталей інтер’єру, матеріалів та оздоблення. Відтепер у виробництво нового Qashqai також інтегровані вдосконалені технології, включаючи оновлені системи допомоги водієві.

Пан Пеннік додав: «Для компанії Nissan у Сандерленді зараз настали захоплюючі часи. Ми з гордістю пропонуємо нашим клієнтам нові версії Qashqai та Juke, а також готуємося до переходу нашого заводу на виробництво повністю електричних автомобілів в рамках нашого революційного проєкту EV36Zero».

Концепція Nissan EV36Zero, розроблена компанією для створення майбутнього автомобілебудування, поєднує в собі виробництво електромобілів і акумуляторних батарей з використанням відновлюваних джерел енергії, з метою забезпечення нульового рівня викидів від водіння та виробництва автомобілів. В рамках нового глобального бізнес-плану Nissan «The Arc» модель EV36Zero має стати зразком майбутнього для заводів по всьому світу в межах виробничої присутності компанії Nissan.

Реалізація проєкту EV36Zero також перетворює завод у Сандерленді на центральну ланку у процесі руху Nissan до сталого майбутнього. Вже підтверджено виробництво в Сандерленді майбутніх повністю електричних версій Qashqai, JUKE і LEAF, в рамках реалізації планів, згідно з якими до 2030 року модельний ряд легкових автомобілів Nissan в Європі буде на 100% електричним. Це також ґрунтується на прагненні Nissan в рамках стратегії Ambition 2030 перетворитися на дійсно сталу компанію, щоб сприяти створенню чистішого, безпечнішого та більш інклюзивного світу.

Інші Новини

Інші Новини

Інформація про автомобіль
Попереднє оцінювання
Актуальна пропозиція
https://autocraft.ua/wp-content/themes/autocraft

  Контактна інформація

  Заявка відправлена
  Очікуйте дзвінок від нашого спеціаліста найближчим часом.

   Замовити

   Залиште Ваші контакти
   і наш менеджер зв’яжеться з Вами.
   Дякуємо!


    Залишити заявку

    Ім’я:

    Прізвище:

    Телефон:

    Місто:

    Вакансія:

    Коментар:

    Додати резюме: